RODO w organizacjach – szkolenie dla Pracodawców i Pracowników

Celem szkolenia jest podniesienie świadomości uczestników oraz przekazanie wiedzy z zakresu nowego Europejskiego Prawa Ochrony Danych Osobowych („RODO” lub „GDPR”), ważnego od 25 maja 2018 r. pod kątem prawnym i organizacyjno-technicznym. Szkolenie skierowane jest do osób, które na co dzień są zaangażowane w przetwarzanie danych osobowych oraz do wszystkich zainteresowanych tą tematyką. Poziom szkolenia - uniwersalny i adekwatny dla osób, które nie posiadają wiedzy związanej z ochroną danych osobowych oraz dla wszystkich którzy chcą ugruntować swój dotychczasowy poziom wiedzy w tym zakresie. W cenie szkolenia oferujemy Państwu bezpłatny dostęp do Poradnika RODO - czyli RODO w pigułce dla każdego. Opiekę merytoryczną nad treścią szkoleń sprawują eksperci z wieloletnim doświadczeniem w zakresie ochrony danych osobowych z Forsafe Sp. z o.o.

To jest informacja tylko dla osób, które nie mają dostępu do tego szkolenia

Treść szkolenia:

Niezapisany/a